Заходи з безпеки життєдіяльності в Полянській ЗОШ І-ІІІ ступенів

08.10.2019 року у рамках Тижня пропаганди здорового способу життя та безпеки життєдіяльності з метою попередження дитячого травматизму, уникнення нещасних випадків та підвищення безпеки життєдіяльності учасників освітнього процесу учителем Полянської ЗОШ І-ІІІ ступенів Шпонтак І.Й. було організовано зустріч із пожежниками місцевої пожежної частини, які провели для учнів Полянської ЗОШ І-ІІІ ступенів захоплюючу та корисну екскурсію у місцеву пожежну частину, розповіли про свою роботу, можливості пожежних автомобілів при пожежно-рятувальних роботах та дозволили їм приміряти елементи амуніції, щоб відчути себе справжніми рятувальниками.

Саме такі зустрічі є тими, що залишають найбільше вражень та  спогадів. Крім того, є цікавими, корисними та результативними.

Гаврилюк А.