підсумки участі в обласному етапі виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій рідний край»

Дата: 11.05.2021 11:07

Відповідно до наказу департаменту освіти і науки Закарпатської ОДА 11.01.2021 № 3 «Про проведення обласної виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій рідний край», наказу відділу 01.03.2021 № 7 «Про підсумки проведення виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій рідний край» для участі в обласному етапі було надіслано 18 робіт в різних номінаціях. На підставі рішення журі обласного етапу переможцем визнано учня філії «Родниківська гімназія Плосківського ліцею Полянської сільської ради Мукачівського району Закарпатської області»  Пічкаря Олександра Васильовича  (кер.Кужіль Петро Іванович) - робота з розділу «Художнє різьблення по дереву»: «Підставка під горнятко». Вітаємо з перемогою!