Конкурс-захист науково-дослiдницьких робіт юних академіків на базі Плосківської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Дата: 21.12.2018 16:53

21 грудня 2018 року проведено конкурс-захист науково-дослiдницьких робіт юних академіків на базі Плосківської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

На огляд науково-дослiдницьких робіт було подано 6 праць, у числі яких 4 наукові роботи та 2 реферати.

У конкурсi-захистi науково-дослiдницьких робіт взяли участь 6 учнів з  Плосківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Полянської ЗОШ І-ІІІ ступенів та Родниківської ЗОШ І-ІІ ступенів. У рамках конкурсу проводився захист наукових рефератів, науково-дослідницьких робіт. Юні науковці мали можливість для творчого спілкування  та  обміну думками.

При оцінюванні робіт враховувалась актуальність наукової теми, оригінальність підходу до її розкриття, практична значимість, наявність вiдповiдної документацiї, вміння конкурсанта вести дискусію i вiдповiдати на додаткові питання, обґрунтовувати свою позицію, думку.

Журі відзначило актуальність  тематики i цікаві дослідження у роботах учнів Плосківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Куштан Карини, Блискун Евіки та учнів Полянської ЗОШ І-ІІІ ступенів Розгон Анастасії та Пехньо Габріели. (Гаврилюк А.)