ЗУСТРІЧ З ПРЕЗИДЕНТОМ МАЛОЇ АКАДЕМІЇ НАУК

11 лютого 2020 року в актовому залі Полянської сільської ради у формі круглого столу відбулася зустріч Президента Малої академії наук України, доктора фізико-математичних наук, академіка НАН України, академіка НАПН України Довгого Станіслава Олексійовича з керівниками  та вчителями природничо-математичного циклу закладів освіти Полянської сільської ради Свалявського району. У зустрічі також взяли участь Полянський сільський голова Іван Іванович Дрогобецький та його заступник -  Зварич Василь Васильович.

У своєму виступі п. Довгій С.О. розповів присутнім про історію створення та розвитку Малої академії наук України, описав структуру територіальних  відділень МАН в областях. Станіслав Олексійович також окреслив  завдання, які стоятимуть в майбутньому перед  вчителями-керівниками та учнями-«академіками». Насамперед це підготовка та навчання педагогів нових методик, видання підручників нового типу, створення наукових центрів МАН, музеїв ( в тому числі інтерактивних) різних галузей наук. Також Президент Малої академії акцентував увагу на важливості участі кращих учнів закладів освіти громади в регіональних заходах та конкурсах, літніх школах та семінарах.