Районний етап Всеукраїнської військово-патріотичної гри "Сокіл" ("ДЖУРА")

Дата: 01.06.2024 16:42

В Мукачівському районі пройшов районний етап Всеукраїнської військово-патріотичної гри "Сокіл" ("ДЖУРА"), в якій взяли участь команди Полянської та Горондівської територіальних громад. Юнаки та дівчата Страбичівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів – рій "Вільна Україна" та рій "Незалежні", а також рій "Фальконет" Полянського ліцею та рій "Соколи" Плосківського ліцею випробовували себе у військово-патріотичних та культурно-інтелектуальних конкурсах.

Команди "Вільна Україна" Горондівської громади та "Соколи" Полянської громади, які стали переможцями у своїх вікових групах, представлятимуть Мукачівський район на обласному етапі змагань.