Останній дзвоник у закладах освіти Полянської ТГ

Дата: 31.05.2024 12:48

31 травня 2024 року в усіх закладах освіти Полянської сільської ради пролунав Останній дзвоник. Веселе і водночас сумне свято зібрало велику кількість учнів, педагогів, батьків та гостей у кожному закладі освіти. Для більшої частини учнів це просто оповіщення про прихід літніх канікул, а для випускників попереду незвіданий шлях дорослого і серйозного світу. Сьогодні саме учні 11 класу є найпочеснішими гостями свята. Попереду на них чекають нові вершини та нові досягнення, а також непросте доросле життя, в якому щодня доведеться робити важливий вибір, відстоювати власні думки та відповідати за прийняті рішення. Нехай світлою буде ваша дорога у самостійне життя, вистелена добрими справами, прогресивними ідеями та особистими перемогами! Хай поруч з вами завжди будуть вірні друзі, досвідчені колеги та мудрі наставники!