Переможці фестивалю-конкурсу "Родинний дивосвіт"

Дата: 30.05.2024 14:37

На виконання наказу департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації від 05.03.2024 № 139 «Про проведення обласного фестивалю-конкурсу родинної творчості «Родинний дивосвіт», з метою популяризації цінностей української родини, 22-30 квітня 2024 року відділом освіти був проведений І (відбірковий) етап фестивалю-конкурсу родинної творчості «Родинний дивосвіт». За підсумками рішення журі роботу родини Кунець В.В., представника Солочинської гімназії, надіслано для участі в обласному заочному етапі, де родина Кунець виборола почесне ІІ місце у номінації «Родинні традиції». Вітаємо з перемогою! Наснаги Вам і нових творчих звершень!