2-й день І (в ТГ) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної Гри «Сокіл» («Джура»)

Дата: 24.05.2024 16:13

Сьогодні, 24 травня 2024 року, відбулось урочисте відкриття І (в ТГ) етапу Всеукраїнської  дитячо-юнацької військово-патріотичної Гри «Сокіл» («Джура»). На урочистому відкритті були присутні виконуюча обов’язки сільського голови – Неля Петрус, представник другого відділу Мукачівського РТЦК та СП підполковник Володимир Гладких, начальник другого державного пожежно-рятувального загону головного управління ДСНС України в Закарпатській області Василь Данканич, поліцейські громади Віктор Цівкач та Ярослав Заводунов, заступники сільського голови, начальник відділу освіти Полянської сільської ради – керівник табору - Петро Лізанець, старости старостинських округів, керівники закладів загальної середньої освіти, педагоги.

Право внести прапор України було надано Данчу Юрію, учню 10 класу, переможцю обласного етапу, призеру всеукраїнського етапу Всеукраїнської  дитячо-юнацької військово-патріотичної Гри «Сокіл» («Джура»)-2023 у  складі рою «Альфа», право внести прапор гри «Сокіл» («Джура») було надано Поповичу Івану, учню 9 класу, переможцю військово-патріотичної гри «Карпатський щит» - 2023 у  складі рою «Альфа». Усі присутні  привітали юних джур та побажали їм перемоги, наснаги і отримання задоволення від проведених змагань. Після завершення урочистої частини присутні було запрошено бути присутніми на заліковому конкурсі стройової підготовки «Впоряд». Відтак організатори продовжили змагання за програмою цього дня, провівши конкурси «Перетягування линви», «Туристсько-спортивна смуга перешкод», конкурс орієнтування на місцевості «Пластун».