І етап (в ТГ) Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура")

Дата: 23.05.2024 14:26

Сьогодні, 23 травня 2024 року, розпочався І (в ТГ) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура").   Таборування відбуватиметься традиційно, як і щороку,  протягом 3-х днів. Цьогорічна локація табору - урочище "Красний", що розташоване на межі сіл Поляна й Уклин. У грі візьме участь10 роїв середньої  та старшої вікової категорії закладів загальної середньої освіти. Юні джури матимуть можливість продемонструвати свої вміння і навички та разом зі своїми виховниками гідно представити команду і свій заклад. Адже «Сокіл» («Джура») – це не просто гра, це постійна навчально-виховна робота впродовж року, спільна робота учнів, педагогів, батьків, представників органів місцевого самоврядування та відділу освіти. Сьогодні відповідно до програми були проведені такі змагання-конкурси: «Таборування», інтелектуальний конкурс «Відун», конкурс надання домедичної допомоги «Рятівник», «Стрільба з пневматичної гвинтівки» та конкурс представлення роїв «Вечірня ватра». Успішного старту і переможного фінішу!!!