Молодіжний центр "Платформа розвитку"

Дата: 22.05.2024 15:31

Сьогодні, 22 травня 2024 року, у Полянській територіальній громаді, в с. Голубине, відбулось офіційне відкриття Молодіжного центру «Платформа розвитку» – простору для молодих людей, де вони зможуть розвиватися, з користю проводити час, працювати, спілкуватися, проводити різноманітні заходи і просто бути собою.

Запит про його створення у нашій громаді подали юні ініціативні мешканці, які пройшли спеціальне опитування. За його результатами - 64 відсотки висловились за відкриття у громаді молодіжного центру – установи, яка зможе об’єднати, розвивати та підсилювати молодь територіальної громади шляхом неформальної освіти, змістовного дозвілля та підтримки молодіжних ініціатив.  Мрії збуваються. І відсьогодні такий центр є і в нас завдяки підтримці ЮНІСЕФ, ГО ІСАР Єднання та Полянської сільської ради. На урочистому заході з нагоди відкриття нової установи були присутні виконуюча обов’язки сільського голови Неля Петрус, голова  Мукачівської районної державної адміністрації  Гайдай Сергій Володимирович, координаторка молодіжних програм у Львівській області від ЮНІСЕФ  Діана Новікова, координаторка з розвитку партнерств ІСАР Єднання Ірина Бєляєва, заступники сільського голови - Василь Зварич, Руслан Ребриш, Віктор Гайпел, Тетяна Ступник, начальник відділу освіти, молоді та спорту, культури, туризму та зовнішніх зв’язків  Петро Лізанець, старости старостинських округів, керівники відділів Полянської сільської ради, керівники закладів освіти, представник Молодіжного центру Юрій Дрогобецький, члени Молодіжної ради та активна молодь нашої громади. Із уст усіх промовців, крім слів глибокої вдячності, лунало єдине спільне: «З відкриттям Молодіжного центру «Платформа розвитку» для  учнівської та студентської молоді Полянської громади відкриються нові можливості для самоідентифікації, творчості, профорієнтації. Саме тут народжуватимуться нові креативні ідеї, зростатиме та розвиватиметься молодь, якій в майбутньому творити та розбудовувати нашу державу й нашу громаду». Після офіційної частини для усіх присутніх було проведено екскурс приміщеннями будівлі. Відтак гостей було ознайомлено з роботою Молодіжного центру до офіційного відкриття та презентовано напрямки його діяльності в майбутньому, а Молодіжний центр «Платформа розвитку» продовжив роботу за Програмою молодіжного форуму у фокус-групах.