Пам'ять нетлінна і вічна

Дата: 16.02.2024 09:55

15 лютого 2024 року  у закладах освіти та культури Полянської сільської ради відбулось вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Відповідно до Плану заходів, педагогічними працівниками закладів освіти та працівниками культури організовано й проведено виставки мемуарної та історичної літератури, фотографій, документів, архівних матеріалів про героїчне минуле ветеранів-інтернаціоналістів та проведено тематичні уроки й інформаційні години з історії війни в Республіці Афганістан. У селі Оленево було проведено молебень за загиблими воїнами на території інших держав та загиблими воїнами ЗСУ. У цей день також молилися за здоров'я воїнів - наших захисників, які відстоюють територіальну цілісність та незалежність України. Дружнього братерського плеча, здоров'я, добра, миру та злагоди вам, шановні наші Захисники.