ДСНС затвердила вказівки з підготовки до дій у надзвичайних ситуаціях: що робити закладам освіти

Дата: 01.02.2024 08:36

Організаційно-методичні вказівки з підготовки населення до дій у надзвичайних ситуаціях на 2024—2025 роки затвердила ДСНС наказом від 03.01.2024 № 8. Вони скеровують заклади дошкільної, загальної середньої та професійно-технічної освіти виконати вимоги Кодексу цивільного захисту України, а саме:  проводити обов’язкове навчання дітей дошкільного віку та учнів дій у надзвичайних ситуаціях; розробити та затвердити Положення про організацію навчання з питань безпеки життєдіяльності та цивільного захисту; проводити Тижні безпеки дитини (ЗДО) та Дні цивільного захисту. Територіальні органи ДСНС організовуватимуть навчання населення дій у надзвичайних ситуаціях, зокрема братимуть участь у тренуваннях з учасниками освітнього процесу в закладах дошкільної, загальної середньої та професійно-технічної освіти під час проведення Тижнів безпеки дитини та Днів цивільного захисту згідно зі зведеними планами-графіками проведення цих заходів, розробленими органами управління освітою.

Джерело: лист МОН «Про затвердження Організаційно-методичних вказівок з підготовки населення до дій у надзвичайних ситуаціях на 2024–2025 роки» від 12.01.2024 № 1/548-24.

Джерело: https://edirshkoly.expertus.com.ua/10012877