Вітаємо переможців відкритого марафону з української мови

Дата: 30.01.2024 20:34

З 01 по 24 грудня 2023 року Інститут модернізації змісту освіти проводив 4-й відкритий марафон з української мови в дистанційній формі, метою якого було визначити рівень знань учнів з української мови. Марафон проходив на платформі, на якій учні повинні були зареєструватися зі своєї електронної пошти, на вказану пошту їм надсилались завдання кожного з чотирьох етапів.
У 4-ому відкритому марафоні могли взяти участь всі бажаючі учні 3-11 класів. Було зареєстровано понад 5700 учасників-учнів 4-х класів із усієї України.
Учні 4-Б класу Полянського ліцею (класний керівник Попович Оксана Федорівна) показали чудовий результат.Із сорока балів Петрус Марʼяна отримала 39 і виборола друге місце, Цукур Даніїл-третє місце (38 балів). Сертифікати за участь у марафоні отримали Стецович Іван (34 бали) та Горецька Милана (31бал). Вітаємо з досягненнями та бажаємо нових звершень