ІІ етап Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості

Дата: 29.01.2024 11:53

На виконання наказу департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації  від 12 грудня 2023 року № 812 «Про проведення XXIIІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості», наказу відділу освіти від 19.12.2023 року № 51, з метою активізації виховної роботи серед учнівської молоді, виявлення літературних здібностей, обдарувань серед підростаючого покоління, з 20 грудня 2023 по 24 січня 2024 року було проведено перший і другий (в ТГ) етап конкурсу.  На підставі рішення журі ІІ етапу переможцями визначено наступних учнів:

у номінації «Література»

Талап Василина Едуардівна, учениця 8 класу Сусківської гімназії, - І місце (кер. Русин О.С.)

Гельбич Мар’яна Юріївна, учениця 10 класу Плосківського ліцею, -ІІ місце (кер. Шулик І.М.)

Дюлай Домініка Ярославівна, учениця Голубинської гімназії, -ІІ місце (кер. Жернакова Т.В.)

у номінації «Історія України і державотворення»

Талап Василина Едуардівна, учениця 8 класу Сусківської гімназії, - І місце (кер. Талап Т. В.)

Чепа Дарія Іванівна, учениця 9 класу Пасіцької гімназії , - ІІ місце (кер.Шустер О.О. )

Усі роботи надіслані для участі в обласному етапі. Бажаємо успіху