Футбольні гравці Полянської ДЮСШ змагалися у відкритому турнірі на підтримку Збройних Сил України

Дата: 25.12.2023 10:54

На базі Свалявського будівельного ліцею відбувся благодійний турнір з футболу до Дня святого Миколая, в якому взяли участь пів сотні юних футболістів. Серед команд-учасників – ФК «Сузір’я», команда Свалявської ДЮСШ, дві команди ФК «Свалява», а також команда Полянської ДЮСШ. Всі гравці активно демонстрували вміння та навички, змагаючись у футбольних поєдинках.

Боротьба була запеклою та тривала до останніх хвилин турніру.

В підсумку благодійного турніру серед гравців команди Полянської ДЮСШ кращим захисником став Артур Грицище, кращим півзахисником Маріян Боднар, а титул кращого гравця дістався Івану Денису. Разом з цим, всі учасники отримали медалі та були нагороджені індивідуальними відзнаками-статуетками.

Висловлюємо слова вдячності тренеру-виховнику Валентин Великий, який зробив все можливе для підготовки команди для участі в турнірі.

Дякуємо організаторам за отриману можливість позмагатися у запеклій футбольній грі, показати свої сили та підтримувати ЗСУ, які активно боряться за перемогу України.