Вітаємо переможців обласного етапу конкурсу «Український сувенір»

Дата: 26.12.2023 08:53

На обласний етап виставки-конкурсу „Український сувенір” було представлено 360 дитячих робіт від закладів загальної середньої, позашкільної та професійно-технічної освіти області, серед яких 5 робіт від закладів освіти Полянської сільської ради. За підсумками обласного етапу Конкурсу «Український сувенір», дипломами департаменту освіти і науки, молоді та спорту ОДА-ОВА нагороджено наступних учнів за роботи:

І місце:

• „Різдвяний смаколик для воїна”, виконавець Скромцов Павло, учень 3 класу Голубинської гімназії (І вікова категорія). Керівник Мелеш Наталія Василівна.

ІІІ місце:

• „ У зими чудес багато- ЗСУ іду вітати”, виконавець Гудачок Лєра, учениця 7 класу Плосківського ліцею (ІІ вікова категорія). Керівник Станкович Олена Михайлівна.

Вітаємо переможців та їхніх керівників. Бажаємо нових перемог