Вітаємо з перемогою на національному етапі

Дата: 13.12.2023 19:59

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 28.11.2022 року №1063 «Про затвердження Плану всеукраїнських і міжнародних організаційно-масових заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2023 рік, у місті Києві Українським державним центром позашкільної освіти 30 листопада 2023 року були підведені підсумки Всеукраїнського конкурсу творчості дітей та учнівської молоді «За нашу свободу» - до Дня захисника України.  Цьогоріч на конкурс подано 1535 робіт з 22 регіонів України, а саме: Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Закарпатської, Івано-Франківської, Київської, Кіровоградської, Львівської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Харківської, Херсонської, Хмельницької, Черкаської, Чернівецької, Чернігівської областей та м. Києва. Були представлені роботи у розділах: образотворче мистецтво та поезія (вірші) присвячені значущим подіям захисту України. Відповідно до рішення журі національного етапу, серед переможців визначено і роботу учня Полянської громади, а саме: малюнок Харькового Олександра, учня Голубинської гімназії ( керівник - Дюлай С.М.)  Олександра було нагороджено Дипломом ІІ ступеня. Вітаємо переможця та його керівника. Бажаємо успіхів та нових здобутків.