День Святого Миколая у закладах освіти Полянської ТГ

Дата: 06.12.2023 15:55

Одним із найбільш поважних святих, якого вшановують українці, є  Миколай Чудотворець, якого також називають Миколою Угодником.  Виконуючи Слово Боже і проповідуючи спасіння Христове, не залишався байдужим в турботах про бідних, малозабезпечених і ближніх своїх. Творив дивовижні справи, а безкорисливість і лагідність почитав великим привілеєм.  Чудотворець вважається покровителем в першу чергу дітей. Тому особливо нетерпляче на це свято очікували діти. І їхні очікування справдились, бо 6 грудня Святий Миколай завітав до кожного закладу освіти і від імені Полянської сільської ради подарував діткам веселий настрій і солодощі.