Вітаємо з перемогою

Дата: 05.12.2023 10:12

На виконання наказу департаменту освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської облдержадміністрації - обласної військової адміністрації від 02.10.2023 № 594 „Про проведення обласної краєзнавчої конференції „Мій рідний край, моя земля очима сучасників”, з метою залучення учнівської молоді до пошуково-дослідницької діяльності, підтримки талановитих юних краєзнавців, упродовж жовтня - листопада 2023 року проведено обласну краєзнавчу конференцію „Мій рідний край, моя земля очима сучасників” (далі - Конференція). Конференція проходила в два етапи: заочний (попередній розгляд статей про пошуково-дослідницькі роботи) та очний (онлайн формат). Усього на Конференцію надійшло 67 робіт від закладів позашкільної та загальної середньої освіти. До другого етапу було допущено 35 робіт, серед яких  робота учениці Плосківського ліцею Митряк Данієли (кер. Юрій Шипович). 6 листопада 2023 року на базі КЗПО „Закарпатський обласний центр дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН” відбувся захист пошуково-дослідницьких робіт учасників другого етапу Конференції в онлайн форматі. Доповідь Митряк Данієли у секції „Історичне краєзнавство” було відзначено як одну з тих, що вирізнялися оригінальністю та ідейною виразністю. Ученицю визнано переможцем та нагороджено дипломом департаменту освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської облдержадміністрації „За кращу доповідь”. Також дипломом  нагороджено керівника учениці Юрія Шиповича.