Робоча нарада

Дата: 23.11.2023 09:56

22 листопада 2023 року на базі Полянської територіальної громади відбулась робоча нарада керівників освіти десяти територіальних громад (Свалявська міська ТГ, Полянська сільська ТГ, Неліпинська сільська ТГ, Воловецька селищна ТГ, Жденіївська селищна ТГ, Нижньоворітська сільська ТГ, Колочавська сільська ТГ, Міжгірська селищна ТГ, Пилипецька сільська ТГ, Синевирська сільська ТГ) за участі Шевері М.М., начальника управління освіти, науки, молоді та спорту, Славик О.І., начальника відділу управління персоналом та правової роботи, та Михайла Геревича, кандидата юридичних наук, викладача кафедри теорії та історії держави і права ДВНЗ УжНУ, з питань атестації педагогічних працівників, запобігання конфлікту інтересів, ліцензіювання, харчування, результативності,  створення безпечного освітнього середовища та інших. Усі питання подядку денного були висвітлені в повній мірі. На запитання учасників, які виникали у ході наради, було надано вичерпні відповіді. За відгуками керівників, робоча нарада, яка проходила у формі круглого столу, була конструктивною та продуктивною.