День знань

Дата: 01.09.2023 14:06

1 вересня в Україні є не просто початком навчального року, а ще й щорічним святом, яке зветься Днем знань. На  жаль, це світле і радісне свято уже другий рік поспіль проходить у воєнний час, але навіть під час війни освітній процес триває і наші діти продовжать вчитися та вперто здобувати знання. І так як саме зараз вкрай важливе все, що пов’язує нас із життям до війни, в усіх закладах освіти Полянської сільської ради були проведені традиційні святкові лінійки із привітанням першокласників та всіх учасників освітнього процесу. Також висловили глибоку вдячність нашим воїнам за можливість навчатися у звичному режимі та висловили глибоку шану загиблим хвилиною мовчання. Зі святом вас, шановні педагоги та батьки. Наснаги Вам та  творчого натхнення. Зі святом, дорогі діти. Нехай цей навчальний рік стане роком великих починань, досягнення нових вершин, а здоров’я, успіхи та прагнення до знань будуть вашими постійними супутниками. Ростіть здоровими, досягайте високих результатів у навчанні! А ми,  дорослі,  подбаємо про безпечне освітнє середовище. Мирного нам усім неба!!!

Полянський ліцей

Плосківський ліцей

Голубинська гімназія

Сусківська гімназія