Рекомендації з викладання предметів у 5-6 класах НУШ

Дата: 30.08.2023 08:56

Інститут педагогіки НАПН України підготував методичні рекомендації «Загальна середня освіта України в умовах воєнного стану та відбудови: реалії, досвід, перспективи» до нового навчального року.

Методичний порадник містить рекомендації щодо вивчення усіх предметів та інтегрованих курсів у 2023/24 навчальному році, орієнтовне календарно-тематичне планування та поради щодо адаптивного тестування.

Також посібник висвітлює орієнтири міжнародних та неурядових організацій щодо забезпечення неперервності освіти в умовах війни та питання організації дистанційного навчання в Україні.

Окрім того, у пораднику розглянуто інноваційні зміни в організації освітнього процесу у зв’язку із реформою загальної середньої освіти «Нова українська школа» та умовами воєнного стану.

Посібник стане в пригоді вчителям під час підготовки до організації освітнього процесу та професійної діяльності, реалізації компетентністного та інтегрованого підходу до вивчення різних предметів.

За матеріалами сайту https://osvita.ua/school/method/89833/