Рій гри «Альфа» готується до ІІІ (всеукраїнського) етапу гри «Сокіл»(«Джура»)

Дата: 11.07.2023 13:34

Переможець обласного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл»(«Джура») рій «Альфа» Полянського ліцею активно та відповідально готується до ІІІ (всеукраїнського) етапу, який відбудеться в м. Сколе Львівської області у період з 15 по 23 липня 2023 року. Готують рій «Альфа» представник команди Станіслав Тороні, вчитель  предмета «Захист України» Анатолій Данилович та виховник рою Вікторія Різак. Для підготовки джур також залучено викладача хореографії Полянської школи мистецтв Владиславу Софілканич, яка удосконалює творче завдання в конкурсі гри «Впоряд». Активну допомогу та консультацію учням надають військові офіцери  другого відділу Мукачівського РТЦК та СП та начальник другого відділу, підполковник Олександр Гаєвий. Бойові військові офіцери надають уроки стрільби з гвинтівки та удосконалюють навички стройової підготовки.