Вітаємо з перемогою

Дата: 29.06.2023 22:12

З метою поширення інформації про євроінтеграцію України, активізації  інтересу щодо цінностей та традицій ЄС в учнівської молоді, виявлення та стимулювання творчо обдарованих молодих людей, зацікавлених у міжнародній діяльності, поширення концепції сталого розвитку, сприяння їх профорієнтації, стимулювання до прояву активної життєвої позиції, з 01 по 31 травня 2023 року було проведено конкурс учнівських есе на тему "Вступ України до ЄС: для чого це країні та мені".
Цей конкурс проводив факультет історії та міжнародних відносин разом з Центром сталого розвитку та центром ЄС Ужгородського національного університету.
Учениця Сусківської гімназії Лофинець Ванеса зайняла призове ІІ місце. Щиро дякуємо переможниці за участь у конкурсі, а вчителю Русин Оксані Стефанівні за якісну підготовку, гідну громадянську позицію та патріотичне виховання учнів!!!
Бажаємо творчого натхнення, аби й надалі старанно і гідно Ванеса йшла до вершин своїх успіхів та мрій! Віримо в Перемогу! Все буде Україна!