Пам'ять нетлінна і вічна

Дата: 26.06.2023 14:53

Пам’ять… Вона нетлінна і вічна…. Сьогодні,  26 червня, ми схилили голови перед світлою  пам'яттю жителя нашої громади, випускника Плосківського ліцею,  Калабішки Олександра Васильовича, 1975 р.н., який загинув за Україну при виконанні службового обов’язку: поліг у бою в Майорську, неподалік м.Горлівка  Донецької області у 2017 році. Саме на закладі, у якому промайнули його найкращі безтурботні роки, і було встановлено пам’ятну дошку, яка буде  нагадувати нам і нашим нащадкам про війну з російськими окупантами, про наших героїв, про материнське горе. На заході були присутні Полянський сільський голова Іван Дрогобецький, начальник Мукачівського РТЦК та СП підполковник Євген Пільгуй, заступник командира роти охорони з морально-психологічного забезпечення Михайло Черепко, представники ІІ відділу Мукачівського РТЦК та СП, представники виконкому, місцевого самоврядування, керівники закладів освіти та культури, жителі громади. Усі присутні висловили співчуття дружині, матері та рідним загиблого, низько уклонилися перед пам’яттю і подвигом славних синів України - наших земляків та всіх загиблих в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої держави та вшанували їх хвилиною мовчання. Насамкінець протоієреєм Свято-Покровського храму села Плоске отцем Василієм Ігнатко було проведено обряд освячення встановленої меморіальної дошки. Вічна пам'ять герою!