Рій "Альфа" Полянського ліцею - переможець обласного етапу гри "Джура - 2023""

Дата: 12.06.2023 10:02

06-10 червня 2023 року в селі Осій Хустського району відбувся обласний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура"). Дванадцять команд із шести районів Закарпаття протягом п'яти днів демонстрували свої вміння у конкурсах та змаганнях, передбачених програмою. Мукачівський район представляли команди «Альфа» Полянського ліцею та «Соколи»  Плосківського ліцею. Юні джури Полянської громади - гідно представили район, адже за результатами усіх конкурсів і змагань та за рішенням журі рій «Альфа» Полянського ліцею посів перше місце, продемонструвавши якісну і серйозну підготовку до цих змагань. Рій «Соколи»  Плосківського ліцею посів п’яте місце. Попереду на полянських школярів чекає заключний (всеукраїнський) етап гри «Сокіл» (Джура)». Вітаємо дітей, виховників та усіх причетних із заслуженою перемогою! Бажаємо успіхів на всеукраїнському етапі!