Міжнародний день захисту дітей у Полянській громаді

Дата: 01.06.2023 11:09

З метою відзначення Міжнародного дня захисту дітей   1  червня 2023 року в оздоровчому таборі, який функціонує на базі спортивного комплексу «Олімпія»,  та у всіх закладах освіти  та культури Полянської сільської ради були проведені різноманітні  заходи.  До заходів, які проводились упродовж усього дня, були залучені працівники  соціального захисту, поліцейські громади, педагоги закладів освіти та культури.  Цей день нагадує нам, дорослим,  про те, що діти є особливою соціальною групою населення, яка має свої права, інтереси, специфічні проблеми, але не може самостійно відстоювати і захищати їх перед суспільством. Тож, зробімо усе можливе, аби дитинство дітей нашої громади було щасливим!