Другий день гри «Сокіл» («Джура»)

Дата: 30.05.2023 16:54

Сьогодні, 30 травня, після ранкової збірки у форматі «Козацьке коло» відбувся парад  роїв - конкурс строю та маршової пісні «Впоряд» та урочисте відкриття гри «Сокіл» («Джура»). Право підняти прапор України та прапор гри «Сокіл» («Джура») було надано ройовій команді «Альфа». З вітальним словом до учасників змагань звернулася в.о. сільського голови Неля Петрус, яка наголосила, що проведеня гри «Сокіл» («Джура») у громаді є пріоритетним завданням порівняно з іншими виховними заходами, а з такими патріотично налаштованими і талановитими юнаками і дівчатами на Україну чекає щасливе майбутнє. Також привітав юних джур представник другого відділу Мукачівського територіального центру комплектування та соціальної підтримки полковник Юрій Пилип'як, який зауважив, що наразі ведуться запеклі бої за незалежність та цілісність нашої держави, тому підростаюча молодь має добре навчатись, бути справжніми патріотами та спрямувати надалі всі свої зусилля на відродження та процвітання України. Начальник Мукачівського РУ ГУ ДСНС України в Закарпатській області підполковник цивільного захисту Євген Праслов також привітав дітей нашої громади та підкреслив, що гра «Сокіл» («Джура») є базовою основою для організації комплексної системи національно-патріотичного виховання учнівської молоді в Україні. До привітань приєдналися поліцейський громади Віктор Цівкач та начальник відділу освіти, відповідальний за проведення гри у громаді, Лізанець Петро, які побажали юним джурам перемоги, наснаги і отримання задоволення від проведених змагань.

Протягом  другого дня гри були проведені наступні змагання-конкурси, де рої мали змогу проявити свої знання, вміння й таланти: змагання спортивного спрямування «Туристсько-спортивна смуга перешкод», «В’язання вузлів» та «Перетягування линви», змагання зі стрільби з пневматичної гвинтівки, надання домедичної допомоги та транспортування потерпілого «Рятівник» (підсумковий етап), тактична гра на місцевості з елементами топографії та орієнтування «Теренова гра», змагання «Перетягування линви», туристсько-спортивна смуга перешкод, інтелектуально-творче змагання «Пластун» за методикою квестів, інтелектуальна гра-вікторина «Відун»(підсумковий етап). Крім того, учасники гри ознайомились з умовами розміщення та екіпірування військовослужбовців, зразками військової техніки, стрілецької зброї та боєприпасів, мали змогу подивитись майстер-класи: гасіння умовної пожежі, дії підрозділів ДСНС у надвичайних ситуаціях та ознайомились зі специфікою роботи поліцейських громади, екіперовкою та спеціальними засобами, якими вони забезпечені. Цілий день юні джури змагалися між собою, спілкувалися та обмінювалися знаннями. А шановні кухарі  годували юних джур, їхніх керівників  та всіх присутніх повноцінним сніданком,  обідом  та вечерею, щоб підтримувати їхні сили. Адже попереду завершальний, третій,  день.  Далі буде…