Дата: 29.05.2023 17:03

Виховна робота з учнями в закладах загальної середньої освіти Полянської сільської ради спрямована передусім на розвиток національної свідомості, формування почуття патріотизму на засадах духовності та моральності, популяризацію духовно-культурної спадщини українського народу. Основою для організації комплексної системи національно-патріотичного виховання учнівської молоді є Всеукраїнська військово-патріотична дитячо-юнацька гра «Сокіл» («Джура»). І це не просто гра, це постійна навчально-виховна робота впродовж року, спільна робота учнів, педагогів, батьків, представників органів місцевого самоврядування та громадських організацій. Сьогодні, 29 травня 2023 року, у Полянській громаді розпочався І етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура"). Таборування відбуватиметься протягом 3 днів. Участь у грі візьме 12 роїв середньої  та старшої вікової групи закладів загальної середньої освіти. Сьогодні відповідно до програми були проведені такі змагання-конкурси:

1. Облаштування наметового містечка «Таборування».
  2. Інтелектуальна гра-вікторина на знання історії України, козацтва та Збройних Сил України «Відун».
  3. Надання першої долікарської допомоги та транспортування потерпілого «Рятівник»
  4. Конкурс «Розпалювання багаття»
  5. Творчо-мистецький звіт «Ватра»