Безпечна дитина з поліцейським офіцером громади

Дата: 29.05.2023 15:11

28 травня поліцейські офіцери громади відзначили своє професійне свято, а також 5-річницю проєкту «Поліцейський офіцер громади». «Я тут, щоб оберігати. Я тут, щоб захищати» – саме таким є девіз офіцерів усіх громад України і Полянської територіальної громади зокрема. Саме вони 24/7 підтримують постійну комунікацію з мешканцям та своєчасно реагують на проблеми та конфлікти. Жителі Полянської громади дуже добре відчули реалізацію реформи, адже наші поліцейські не просто виконують роль правоохоронців, а й постійно на зв'язку зі своїми мешканцями. Особливу увагу приділяють дітям, з якими постійно проводять превентивну роботу з безпеки життєдіяльності. У рамках відзначення професійного свята поліцейським офіцерами громади було організовано конкурс малюнків на тему «Безпечна дитина з поліцейським офіцером громади». До цього конкурсу було залучено всіх бажаючих із усіх закладів освіти. Сьогодні Цівкач Віктор та Русин Іван навідались у Полянський ліцей, де підвели підсумки конкурсу і визначили та нагородили переможців. Крім того, поліцейці офіцери розповіли діткам про напрямки своєї роботи, продемонстрували поліцейський автомобіль та наголосили на безпечному поводженні під час літніх канікул. А дітки у свою чергу побажали їм завжди зберігати стійкість духу, мужність, міцного здоров’я та високих професійних здобутків.