Перша табірна зміна в оздоровчому таборі "Олімпія - 2023"

Дата: 20.05.2023 12:28

Одним із пріоритетних питань, які реалізовує Полянська сільська рада, - це питання громадського здоров’я. Саме завдяки цьому діти нашої громади мають змогу щорічно відпочивати і оздоровлюватись в оздоровчому таборі «Олімпія», що функціонує в с. Поляна.

20 травня 2023 року відбулося урочисте відкриття дитячого оздоровчого табору «Олімпія - 2023» за участі в.о. сільського голови Нелі Петрус, яка привітала усіх присутніх, побажала дітям добре відпочити, цікаво та весело провести час, набратися здоров’я та сил, енергії та незабутніх вражень, а працівникам табору - нових творчих здобутків і натхнення у роботі.

До слова долучився начальник відділу освіти Петро Лізанець. Він побажав діткам вільно почувати себе в колі своїх однолітків, брати участь у різноманітних культурно-спортивних заходах та цікаво і з користю проводити час.

Табірне життя розпочалося в очікуванні приємних вражень, дитячих радощів і хвилювань.