Збережемо пам’ять про подвиг...

Дата: 27.04.2023 08:56

Минуло 37 років від того дня, коли Україну спіткала страшна трагедія – техногенно-екологічна катастрофа, спричинена вибухом реактора четвертого енергоблоку Чорнобильської атомної електростанції, яка нанесла непоправної шкоди довкіллю та здоров’ю людей. Якби не подвиг простих людей, які ризикуючи власним життям і здоров’ям врятували нас від подальшого поширення радіації, то важко навіть спрогнозувати повні масштаби трагедії не лише для України, а й всього світу. Низький уклін усім, хто боровся зі страшною бідою. Священна пам'ять про Ваш подвиг не згасне у віках і збережеться в серцях народу. З метою вшанування ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС , у  закладах освіти Полянської сільської ради проведено круглі столи, години спілкування на тему «Збережемо пам’ять про подвиг», у шкільних та сільських бібліотеках організовано тематичні виставки художньої та історичної літератури, експозицій з архівних фото- і художніх матеріалів, що ілюструють події Чорнобильської трагедії, фотовиставки «Наші земляки- учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС».