Обласний конкурс виразного читання

Дата: 07.04.2023 11:04

Обласний конкурс виразного читання, присвячений 70-річчю від дня народжен­ня поета Дмитра Кременя, проводиться в онлайн-форматі серед учнівської, студентської молоді, освітян-педагогів закладів середньої та вищої освіти Закарпатської області.
Мета конкурсу – підтримати інтерес до читання та виразного виконання українського поетичного слова, розвивати загальну культуру освітнього середовища.

Номінації:
– учні початкової школи та 5-9 класів;
– учні старших класів;
– студенти вищих закладів освіти;
– педагогічні працівники.
Умови участі:
– вік учасників – від 7 років;
– тематика – поезії Д. Кременя та інших поетів відповідно до віку учасника; тексти для виконання – українською мовою.
Формат робіт:
– відеозапис художнього читання (mp4, avi, vob, zip)
(файл називати прізвищем учасника + заявка окремим документом);
– документ (doc, docs, rtf).
Роботи і заявки надсилаються одним листом на адресу: kremin.konkurs@gmail.co­m (з позначкою „На конкурс").
Відеоробота переможця публікується на сайті Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти (за згоди учасника).
Термін подання робіт на конкурс – з 10 квітня до 10 травня 2023 року.
Переможців визначає журі, до складу якого входять науково-педагогічні працівники Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти, а також представники Закарпатської організації Національної спілки письменників України та Закарпатської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Ф. Потушняка (за згодою). Журі засідає після 10 травня 2023 р. і визначає трьох переможців – по одному номінанту кожної вікової категорії.
Інформація про результати конкурсу оголошується на сайті ЗІППО та в обласній пресі до 20 травня 2023 р.
Переможці нагороджуються почесним дипломом та книгами.

Зразок заявки для участі в конкурсі

на участь у поетичному конкурсі „Золоте письмено",
присвяченому 70-річчю від дня народження поета Дмитра Кременя

П.І.Б. учасника конкурсу:

Повна назва школи:

Учитель/художній керівник:

Назва творів, представлених на конкурс:

Адреса, контактний телефон:

За матеріалами сайту ЗІППО