Свято весни

Дата: 30.03.2023 11:06

Прихід весни був святом для наших предків. Весну закликали, її прихід відзначали піснями та танцями, раділи кожному її прояву: прильоту птахів, цвітінню природи, теплу. Тож, і в Полянський ЗДО сьогодні прилетіли метелики і забуяли різнобарв’ям весняні квіти. До цього дня діти готувалися дуже ретельно: вчили пісні, хороводи і таночок. Чарівними веснянками закликали дівчатка Весну-красну, поетичними рядками дякували веселій Зимі за свята, що несла в наші домівки, за те, що відпочила Матінка-Земля під її пишними сніговими ковдрами. Свято було надзвичайно цікавим. Усі отримали весняний настрій, позитив, що сьогодні є надзвичайно важливо.