Міжнародний конкурс мистецтв "Сяючий Світ талантів"

Дата: 13.03.2023 16:14

12 березня 2023 року у місті Ужгород відбувся Міжнародний конкурс мистецтв "Сяючий Світ талантів", у якому з великим успіхом виступили та отримали перемоги учні народного та хореографічного відділу Полянської школи мистецтв.

• Хореографічний колектив Полянської ШМ (вікова категорія 12-13 років) виконав Словацький танець та отримав диплом лаурета 1 премії!
  • Інструментальне тріо у складі: Кобулей Христина, Дувалка Дарина, Павлій Матвій (змішана вікова категорія) виконали С.Седрик "Плакала" і були нагороджені дипломами лауреатів 2 премії!

Подяками за високу професійну майстерність, духовне збагачення підростаючого покоління , а також вагомий внесок у розвиток культурно-естетичного виховання дітей і молоді, нагороджені Софілканич Владислава та Наталія Фалес.

Також подяками були нагороджені батьки за активну участь у розвитку талановитої дитини!

Бажаємо всім учасникам міцного здоров'я та процвітання у подальших творчих досягненнях!!!

За матеріалами Facebook-сторінки Полянської школи мистецтв