Кобзареве слово сяє у віках

Дата: 10.03.2023 15:30

Цього року заклади освіти і культури Полянської сільської ради відзначають 209 річницю з дня народження Великого українського поета Тараса Григоровича Шевченка, перед генієм котрого схиляється увесь світ. Тарас Шевченко - велетень духу і співець народної свободи зі своєю беззавітною любов’ю до народу, до своєї Батьківщини - викликатиме щире захоплення в усі часи.  Тому з 1 по 10 березня у всіх закладах освіти та культури Полянської сільської ради відбулись тематичні заходи, присвячені Великому Кобзарю: у закладах освіти були проведені наукові конференції, «круглі столи»,  виставки малюнків, літературні вікторини та поетичні читання; у бібліотеках та клубах – виставки творів Великого письменника та художника, інформаційні хвилинки, конкурси на краще читання віршів Кобзаря та читацькі конференції.