Вітаємо з перемогою у Всеукраїнському бліц-конкурсі «Український орнамент Перемоги»

Дата: 10.03.2023 15:23

З метою формування національної самосвідомості, відновлення історичної справедливості, належного вшанування подвигу народних бардів - кобзарів, нищених на поч. XX століття, виховання наполегливості у роботі та любові до української народної творчості за ініціативи Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді МОН України у січні- лютому організовано та проведено Всеукраїнський бліц-конкурс «Український орнамент Перемоги». Завдання конкурсу полягало у відтворенні українського орнаменту Перемоги на основі традицій, сакральних символів краю. До бліц-конкурсу долучилися понад 900 учасників — здобувачів освіти з усіх областей України, серед яких була також представниця нашої громади Дюлай Домініка Ярославівна, учениця Голубинської гімназії, яка на підставі підсумкового рішення журі конкурсу нагороджена дипломом II ступеня Національного еколого- натуралістичного центру Міністерства освіти і науки України. Вітаємо з перемогою! Бажаємо нових досягнень у майбутньому!