Жінка-борець, жінка, яка "в серці має те, що не вмирає"

Дата: 26.02.2023 10:01

25 лютого 1871 року з'явилася на світ Леся Українка. Ця дата стала днем вшанування пам'яті талановитої поетеси, яка всім серцем любила Україну. Її ім'я золотими літерами закарбувалося на скрижалях нашої літератури, нашої історії, її дух  завжди присутній серед нас. Леся Українка - жінка-борець, жінка, яка "в серці має те, що не вмирає". На її творах виросло не одне покоління українців, а її горда вдача, її самокритичність, принциповість, працелюбність, сила волі і вірність слову давно стали ідеалом для багатьох сучасників.  З нагоди цього дня у закладах культури Полянської сільської ради було організовано огляд літератури та проведено інформаційні години.