Гала-концерт ІІ Закарпатського обласного фестивалю щедрівок та колядок «Різдвяна надія – 2023»

Дата: 18.02.2023 16:01

Сьогодні народні фольклорні колективи Полянської громади «Гутніцькі вечірки» та «Голубинська борона» знову побували в академічному храмі апостола Андрія Первозванного м. Ужгород, де виступили на гала-концерті ІІ Закарпатського обласного фестивалю щедрівок та колядок «Різдвяна надія – 2023».

• Народний фольклорний аматорський колектив «Гутніцькі вечірки» нагороджений дипломом лауреата І ступеня у номінації «Краща театральна постановка та збереження народних традицій».
  • Народна художня бригада «Голубинська борона» нагороджена дипломом лауреата І ступеня у номінації  «За краще представлення місцевої фольклорної традиції».

Також учасники колективів отримали приємні презенти, одним з яких є Біблія.

Фольклорні колективи Полянської громади висловлюють подяку організаторам фестивалю за запрошення та можливість показати невеличку частинку традицій рідного краю. Позитивні емоції надовго залишаться в пам’яті всіх учасників «Різдвяної коляди – 2023».