Вітаємо з перемогою на обласному етапі XXII Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості

Дата: 06.02.2023 10:27

На виконання наказу департаменту освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської обласної державної адміністрації - обласної військової адміністрації від 21 .11.2022 №258, наказу відділу освіти від 28.11.2022 № 46 на обласний етап XXII Всеукраїнського конкурсу  учнівської творчості було надіслано роботи переможців ІІ (в ТГ) етапу у двох номінаціях: роботу учениці Сусківської гімназії Талап Василини Едуардівни в номінації «Історія України і державотворення» (вч.Талап Т.В.) та роботу учениці Голубинської гімназії Мигалко Олександри Андріївни у номінації «Література» (вч. Жернакова Т.В.). На підставі рішення журі переможцем III етапу XXII Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості у номінації „Література” визначено ученицю 8 класу Голубинської гімназії Мигалко Олександру Андріївну, робота якої разом із роботами інших переможців надіслана для участі в заключному (всеукраїнському) етапі. Бажаємо успіхів!