Вітаємо з перемогою на обласному етапі конкурсів "Новорічна композиція" та "Український сувенір"

Дата: 30.01.2023 13:18

На виконання наказу відділу 12.12.2022 року № 48 «Про вибір найкращих експонатів для направлення на ІІ (обласний) етап конкурсів «Новорічна композиція» та  «Український сувенір» (далі Конкурси) найкращі із кращих робіт у кожній із номінацій було відібрано для представлення у ІІ (обласному) етапі Конкурсів. На обласний етап було представлено конкурсу „Новорічна композиція” було представлено понад 450 дитячих робіт і 115 робіт на виставку-конкурс „Український сувенір” від закладів загальної середньої, позашкільної та професійно-технічної освіти області, серед яких 19 і 10 робіт у кожному конкурсі відповідно було представлено закладами освіти Полянської сільської ради.

За підсумками ІІ етапу Конкурсу «Український сувенір» нагороджені грамотами Закарпатського обласного еколого- натуралістичного центру учнівської молоді роботи наступних учнів:

За І місце:

• „Домовичок”, виконавець Уліганець Дарія (9 років), учениця Полянського ліцею (І вікова категорія). Керівник Чутора Діана Іванівна.

За ІІ місце:

• „Бабусині квіти”, виконавець Дувалко Дарина, учениця Полянського ліцею (ІІ вікова категорія). Керівник Шпонтак Ірина Йосипівна.

За ІІІ місце:

• „Закарпатська хатинка”, колективна робота учнів Полянського ліцею (ІІІ вікова категорія). Керівник Пукіш Кароліна Федорівна;
  • „Голуб миру”, виконавець Харьковой Олександр, учень Голубинської гімназії (ІІ вікова категорія). Керівник Дюлай Світлана Михайлівна;
  • „Українські прянощі для здоров’я”, виконавець Кобулей Єлісей, учень Голубинської гімназії (І вікова категорія). Керівник Русин Наталія Сергіївна.

Нагороджено грамотами Закарпатського обласного еколого- натуралістичного центру учнівської молоді за активну участь у ІІ (обласному) етапі виставки-конкурсу „Український сувенір” роботи наступних учнів:

• „Скринька достатку”, виконавець Ільканич Домініка, учениця філії „Солочинської гімназії Полянського ліцею”(І вікова категорія). Керівник Мигович Едіта Василівна;
  • „Український оберіг”, виконавець Гебеш Діана, вихованка гуртка „Веселкові барви” Плосківського ліцею (І вікова категорія). Керівник Гебеш Аліна Михайлівна.

За підсумками ІІ етапу Конкурсу «Новорічна композиція» нагороджено грамотами Закарпатського обласного еколого- натуралістичного центру учнівської молоді роботи наступних учнів:

В номінації „Стилізована Ялинка”:

ІІ       місце:

• „Лісова красуня”, виконавець Стегура Дарина, учениця Полянського ліцею. Керівник Попович Оксана Федорівна.

III     місце:

• „Ялиночка для білочки”, виконавець Кость Наталія, учениця Пасіцької гімназії. Керівник Черепанич М.М.

В номінації „Новорічний колаж чи картина”:

I        місце:

• „Снігурі”, колективна робота учнів Полянського ліцею. Керівник Пукіш Кароліна Федорівна.

II       місце:

• „Новорічна казка”, виконавець Чепа Аліна, учениця Пасіцької гімназії. Керівник Шустер Олександр Олександрович.

В номінації „Сюжетна композиція”:

І        місце:

• „Резиденція Святого Миколая”, виконавець Мориляк Євген, вихованець гуртка „Веселка” Плосківського ліцею. Керівник Сегедій Людмила Василівна.

II       місце:

• „Я люблю Поляну”, виконавець Потрубач Родіон, учень Полянського ліцею. Керівник Козар Віра Іванівна.

В номінації „Новорічний букет”:

III     місце:

• „Щедрий дарунок”,     виконавець Рудь Антон, вихованець       гуртка „Веселка” Полянського ліцею. Керівник Сегедій Людмила Василівна;
  • „Букет 2023”, виконавець Дувалко Дарина, учениця Полянського ліцею. Керівник Шпонтак Ірина Йосипівна.

В номінації „Новорічний вінок”:

ІІ місце:

• „Ясний місяченько”, виконавець Попович Нікіта, учень Полянського ліцею. Керівник Данилович Анатолій Анатолійович.

ІІІ місце:

• „Новорічний вінок”, виконавець Попович Кіра, учениця Пасіцької гімназії. Керівник Попович Н.П.

В номінації „Новорічний подарунок”:

I        місце:

• „Веселий сніговик”, виконавець Безега Мартін, учень Сусківської гімназія Керівник Штогрін Н.М.;
  • „Символ року 2023”, виконавець Цукур Даниїл, учень Полянського ліцею. Керівник Попович Оксана Федорівна;
  • „Сніговичок”, виконавець Попович Ванесса, учениця Полянського ліцею. Керівник Лявинець Юлія Іванівна.

Нагороджено грамотами Закарпатського обласного еколого- натуралістичного центру учнівської молоді за проявлений творчий підхід, оригінальність представлених робіту конкурсі „Новорічна композиція” роботи наступних учнів:

В номінації „Новорічна композиція”:

• „Їжачок-лісовичок”, виконавець Попович Рувім, учень Полянського ліцею. Керівник Ребриш Тетяна Григоріївна.

В номінації „Новорічний вінок”:

• „Різдвяний вінок”, колективна робота вихованців гуртка „Умілі руки” філії „Солочинської гімназії Полянського ліцею Полянської сільської ради”. Керівник Мигович Едіта Василівна.