Клуб "Народознавець"

Дата: 24.01.2023 10:29

Діяльність бібліотек має величезне значення для життя суспільства, адже є фундаментом людської культури, хранителькою документальної пам’яті. Сьогодні працювати в бібліотеці не просто, проте цікаво, так як біліотекарі вільні у виборі змісту своєї діяльності. І саме зараз бібліотека повинна вижити і довести, що вона необхідна суспільству. Такої ж думки і Надія Коневич, завідувач бібліотекою с.Солочин, куди ми навідались. Тут ми побачили, що  дана бібліотека не тільки місце для зібрання книжок, а й місце, де вміють розуміти і слухати, місце сповідей, одкровень, спогадів для багатьох літних людей. Для  Надії Павлівни особливо важливим є ознайомлення відвідувачів з краєзнавчою літературою, адже це, за її словами, не тільки залучення до славетних сторінок історії нашого краю, а й формування в дитячих душах  любові до Батьківщини. З цією метою при бібліотеці, яка нещодавно змінила своє місце розташування, працює клуб за інтересами "Народознавець". Книгозбірня має у своєму фонді унікальну літературу про рідний край, його історію, традиції, культурні цінності, які зібрані у краєзнавчому куточку під назвою "Край рідний - серцю дорогий". Надія Павлівна з особливим ентузіазмом організовує різноманітні заходи - тематичні виставки, огляди літератури, діалоги та інформаційні години - намагаючись залучити до них якомога більшу кількість відвідувачів. Тож нехай ця і всі книгозбірні нашої громади процвітають, нехай не буде жодних загроз їхньому існуванню і діяльності, а на бібліотечних просторах зростають розумні, мислячі, національно свідомі громадяни.