НАШІ ДІТКИ – НАШЕ МАЙБУТНЄ. ЇХ БЕЗПЕКА ПОНАД УСЕ

Дата: 19.01.2023 14:52

Сьогодні, 19 січня 2023 року, до Полянського закладу дошкільної освіти завітали фахівці ДСНС Ярослав Темник та Катерина Кузьменко спільно з начальником відділу цивільного захисту та безпеки життєдіяльності населення Полянської сільської ради Олександром Бакою, де провели цікавий урок безпеки. Зокрема, звернули увагу дітей на правила безпечної поведінки вдома й на вулиці та застерегли не чіпати невідомі предмети поза власною оселею, адже навіть за привабливою іграшкою може ховатися справжня вибухівка. Також рятувальники нагадали діткам про порядок дій, якщо надзвичайна подія все ж сталася, та номер, за яким звернутися по допомогу. На завершення кожен отримав пам’ятну листівку  та розмальовки із правилами безпеки життєдіяльності.