День Соборності-2023

Дата: 24.01.2023 08:28

З метою належного відзначення у 2023 році Дня Соборності України, у всіх закладах освіти та культури Полянської сільської ради було проведено інформаційні, освітні та інші тематичні заходи виховного змісту. Змістове наповнення та форма проведення заходів були спрямовані на привернення уваги до процесів національного державотворення та соборності українських земель, що відбувалися століття тому. Було зроблено акцент на подіях, пов’язаних із історією формування органів влади, становлення війська, інституційному будівництві, історії національно-визвольних змагань в Україні на початку XX століття, боротьбі за суверенітет та територіальну цілісність України та возз’єднанню Закарпаття в єдиній Українській державі.