Нагородження переможців обласного конкурсу "Захисники України: історія та сьогодення"

Дата: 16.01.2023 15:00

Сьогодні, 16 січня 2022 року, на базі Закарпатського обласного краєзнавчого музею імені Тиводара Легоцького відбулось урочисте нагородження переможців обласного конкурсу "Захисники України: історія та сьогодення", серед яких були й учні нашої громади: Манжос Ярослав,  учень Полянського ліцею, - І місце (кер. Гаврилюк А. І.)   та Лофинець Ванеса,  учениця Сусківської гімназії, - заохочення (кер. Русин О. С.).  Сьогоднішній захід відрізнявся від попередніх, які організовував департамент освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації в минулі роки, особливою новизною та урочистістю.

Крім грамот, грошових премій та солодких подарунків, переможці отримали збірку творів, упорядковану директором департаменту Мар'яною Марусинець та методистом департаменту Андріаною Лукач, в яку вони зібрали твори переможців усіх чотирьох номінацій, а педагоги,  які підготували переможців,  були нагороджені  Грамотами департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації. Церемонію нагородження проводили голова Закарпатської ОДА-ОВА Віктор Микита, голова обласної ради Володимир Чубірко, заступник голови ОДА-ОВА Ігор Шинкарук та директор департаменту Мар'яна Марусинець.  Вони висловили свої враження від збірки і були приємно подивовані нашою талановитою молоддю. До побажань мирного неба та нових звершень,  висловлених на адресу дітей та педагогів, приєднались письменник Мирослав Дочинець та заслужений учитель України Олеся Калинич, які разом з усіма висловили глибоку віру у нашу незламність, нашу перемогу і наше світле майбутнє,  адже з такими дітьми воно неодмінно буде.