Вітаємо з перемогою

Дата: 29.12.2022 14:38

На виконання наказу департаменту освіти і науки  обласної державної адміністрації від 12.10.2022 № 167 «Про проведення  у 2022 році обласного конкурсу літературних творів, творів образотворчого мистецтва та фоторобіт на тему „Захисники України: історія та сьогодення» протягом листопада-грудня 2022 року було проведено ІІІ (обласний) етап Конкурсу, в якому взяли участь роботи учнів-переможців ІІ (в ОТГ) етапу Конкурсу. На підставі рішення журі ІІІ (обласного) етапу переможцями визначено:

-        у номінації «Вірш» - Манжос Ярослав Андрійович, учень Полянського ліцею, - І місце  (кер. Гаврилюк А.І.);

-      у номінації «Лист» - Лофинець Ванеса Євгенівна, учениця Сусківської гімназії, – заохочувальний приз (кер. Русин О.С.).

За результатами ІІІ (обласного) етапу Конкурсу учнів, які стали переможцями, буде нагороджено дипломом та грошовими преміями,  учителів, які підготували переможців, – грамотами департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації.