Підсумки ІІ етапу конкурсу "Захисники України..."

Дата: 18.11.2022 15:29

З 17 жовтня по 11 листопада 2022 року у закладах освіти Полянської сільської ради був проведений І (шкільний) етап обласного конкурсу літературних творів, творів образотворчого мистецтва та фоторобіт  на тему "Захисники України: історія та сьогодення" серед учнів 5-10 класів , в якому взяло участь 87 учнів закладів загальної середньої освіти. Роботи у всіх номінаціях відзначались особливою неординарністю та новизною. Журі ІІ етапу проаналізувало роботи переможців І етапу (7 робіт у номінації «Лист», 4 роботи у номінації «Вірш», 10 робіт у номінації «Малюнок») та визначило переможців. Їхні роботи надіслані на участь у заключному етапі. Тож, бажаємо вам, дітки, успіху!