КОЖНА ДОПОМОГА ВАЖЛИВА! КОЖЕН ВНЕСОК ЦІННИЙ!

Дата: 31.10.2022 09:45

30 жовтня 2022 року у Полянській територіальній громаді було проведено благодійний захід «Полянська ватра», організаторами якого були Закарпатська обласна військова адміністрація, Мукачівська районна військова адміністрація, Полянська сільська  рада, Санаторій «Квітка полонини», ТОВ «Аква-Поляна», Науково - виробнича асоціація «Племконецентр» та Асоціація збереження традицій «Ілончук Сободчопот» (Угорщина, місто Кунсентміклош). Благодійні кінні змагання були організовані задля того, аби об’єднати та згуртувати воєдино людей,  подякувати їм за роботу та, ГОЛОВНЕ, зібрати благодійні внески для потреб ЗСУ. Програма змагань відзначалась новизною та креативністю, тому зуміла привабити велику кількість людей, які у свою чергу не тільки споглядали кінні змагання, а й з великим задоволенням купляли вироби та поробки ручної роботи, дари нашого краю (горішки, гриби, трав’яні чаї, мед, сухофрукти та ін.),  домашню випічку, дитячі малюнки та картини, які було виставлено закладами освіти та культури Полянської сільської ради на  Благодійному ярмарку «Руками дітей для потреб ЗСУ». Тож, кожен працює на своєму фронті й робить усе для наближення Перемоги, адже вся сила в людях, які маленькими людяними діями роблять свій великий внесок у те, щоб над нашими головами було мирне небо. Дякуємо усім, хто долучається, підтримує, вірить, діє та зберігає спокій попри все, адже активна громадянська позиція та підтримка важливі не лише на фронті, а й в тилу. Допомогти можна у різний спосіб - варіантів безліч. Обирайте свій фронт боротьби, ви потрібні скрізь. КОЖНА ДОПОМОГА ВАЖЛИВА! КОЖЕН ВНЕСОК ЦІННИЙ!