Відзначення щорічного Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана

Дата: 18.10.2022 14:38

На виконання Плану заходів, затвердженого відділом освіти, протягом жовтня - листопада 2022 року волонтерськими загонами, що створені у закладах освіти, організовано відвідування ветеранів, інвалідів, одиноких за місцем їх проживання з метою надання їм допомоги  в побуті та сезонних роботах. З метою надання адресної допомоги ветеранам, громадянам похилого віку та одиноким громадянам у закладах освіти проведено акцію «Милосердя», у рамках якої було організовано збір продуктів харчування для вищевказаної категорії людей. З метою виховання молоді на кращих традиціях старшого покоління, збереження спадкоємності, в закладах освіти організовано та проведено інформаційні години про життєвий та трудовий шлях дідусів, бабусь та їхні заслуги перед родиною, селом, громадою.