Психологічна служба в дії

Дата: 06.10.2022 23:58

6 жовтня 2022 року на базі  Пасіцької гімназіі відбувся тренінг на тему  "Профілактика емоційного вигорання педагогів за допомогою методів арт-терапії», організований та проведений Олександром Шустером,  керівником психологічної служби Полянської ТГ. Олександр поділився досвідом роботи з психологами закладів освіти та ІРЦ, як за допомогою використання арт-терапевтичних технологій відновлювати психологічне здоров'я в учасників освітнього процесу,  розвивати вміння та навички подолання негативних наслідків стресових ситуацій та сприяти емоційному розвантаженню. Сворений позитивний емоційний клімат сприяв активності та розкриттю внутрішнього потенціалу кожного учасника, а набутий досвід з використання арт-терапії стане корисним інструментом для роботи з дітьми та педагогами у кожному закладі освіти.